İçe Açılır Sineklik

İçe açılır sineklik modelleri sunduğu onlarca farklı renk seçeneği ile yaşam alanlarınızın dekorasyonuna kolaylıkla uyum sağlayan sistemlerdir. Yıkanabilir ve silinebilir özellikleri ile ön plana çıkan bu sineklikler, içe açılan bir menteşe sistemine sahip olduğu için kapı ve pencerelerde sıklıkla tercih edilir. Sinek probleminizi evinizin görünümünü bozmadan uyum sağlayan sineklikler ile çözmek istiyorsanız siz de içe açılır sineklik sistemlerini tercih edebilirsiniz.

kucuk sineklik

Uzun Ömürlü


Kaliteli malzemeden üretilen içe açılır sineklik sistemleri uzun süreli performans gösterir.

Yıkanabilir ve Silinebilir Yapı


Yıkanabilir ve silinebilir yapıya sahip İçe açılır sineklik uygulamalarının temizliği kolaylıkla yapılabilir

Farklı Renk Seçenekleri


İçe açılır sineklik sistemleri farklı renklerde tasarlanabilir.

İçe Açılır Sineklik Nedir?

İçe açılır sineklik çeşitleri aynı zamanda kedi sinekliği olarak da bilinen sistemlerdir. Bu modelin her renk pencereye ve kapıya uyum sağlayan alternatifleri vardır. Bu özelliği sayesinde uygulandıkları alana şıklık kazandıran içe açılır sineklikler iki farklı profil kalınlığına sahiptir. Bu profiller normal ve ince kesim profiller olarak adlandırılır. Normal kesimleri 40 mm, ince kesimleri 25 mm genişliktedir.

Ahşap, PVC ve metal çerçeveleri olan kapı ve pencerelere rahat bir şekilde takılabilen bu sineklik türünün içerisinde kullanılan tül, sinekliğin uzun ömürlü olmasını sağlayan en önemli unsurdur. Sineklik içerisinde bulunan tül mevsim değişimlerinde kolaylıkla çıkartılabilir. Ayrıca bu sistemde kullanılan 1. sınıf alüminyum profiller en iyi malzemelerden üretilir. Kullanım kolaylığı sağlamasının yanı sıra montajı oldukça rahattır. Bu sineklikler sayesinde evinizi herhangi bir sinek ve haşere girmesi endişesi yaşamadan rahatça havalandırabilirsiniz.

İçe Açılır Sineklik Çeşitleri Nelerdir?

İçe açılır sineklik çeşitleri renk ve profil kalınlığı ile farklılaşır. Ürünler değişik renk seçenekleri sayesinde evinize daha uyumlu bir görüntü sergiler. Profil kalığına göre ise ince ve normal kesim olarak ikiye ayrılır.

İçe Açılır Sineklik Nerelerde Kullanılır?

Sineklerin yoğun olduğu bölgelerde evinizi korumanın en kullanışlı yolu sineklik taktırmaktır. İçe açılır sineklik kullanım alanları şu şekildedir:

İçe Açılır Sineklik Sistemleri Özellikleri Nelerdir?

 • İçe açılır sineklik yıkanabilir ve silinebilir özelliğe sahiptir. 
 • 41-180 cm genişlik 21-260 cm yükseklik ölçüleri sayesinde kapı ve pencerelere kolaylıkla uygulanır. 
 • Sağlam 1. sınıf malzemeler kullanılarak üretilir sineklerin içerisine sık dokuma tüller kullanılır. 
 • Montajı ve uygulaması oldukça kolaydır. 
 • Ölçüleri doğru alındığı zaman uygulanacağı cam ve kapılara kolaylıkla uyum sağlar. 
 • Bina dışarısına ve camın çerçevesine uygun renkte kullanılırsa çok şık bir görünüm elde edilir. 
 • Uzun süre sorun çıkarmadan performans gösterir.

İçe Açılır Sineklik Montajı Nasıl Yapılır?

İçe açılır sinekli montajı uzman personel tarafından gerçekleştirilen bir işlemdir. Montaj işleminin sorunsuz yapılabilmesi için ölçüleri doğru şekilde alınması oldukça önemlidir. Yanlış ölçüler sonucu üretiminde hata yapılan sineklik verimliliği oldukça düşürerek işlevselliği azaltır.

İçe Açılır Sineklik Ölçüsü Nasıl Alınır?

İçe açılır sineklik ölçüsü alma işlemi profesyonel ekip tarafından gerçekleştirilir. Özellikle cam profile uygulama yapılması gereken durumlarda milimetrik bir şekilde ölçü alınmalıdır. Ölçünün doğru alınması projenin sıkıntısız bir şekilde tamamlanması için önemlidir. Aksi takdirde sinekliğin çerçevesi aşağıda veya çok yukarıda kalabilir. Bu durumda montaj gerçekleştirilemez.

İçe Açılır Sineklik Avantajları Nelerdir?

İçe açılır sineklik kullanmak yaşam alanlarında her anlamda kolaylık sağlar. Bu kolaylıklar şu şekildedir:

 • İstenilen renk seçeneği ile üretilebilir.
 • Dayanıklı yapısı ile uzun kullanım ömrü sunar.
 • Yıkanabilir ve silinebilir bir yapıya sahiptir.
 • Alüminyum yapılı menteşeleri ile daha sağlam bir yapıdadır.
 • İçe açılır yapısı ile daha kullanışlıdır.
 • İçe açılan yapısı ile evinizdeki hayvan dostlarınız için tehlike oluşturmaz.

İçe Açılır Sineklik Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İçe açılır sineklik yaptırırken dikkat edeceğiniz noktalardan ilki sistem içeri açılacağı için yapıldığı yerdeki alanı daraltmayacak şekilde ölçüsünün alınmasıdır. Ayrıca sinekliğin yapımında kullanılan malzemeler de uzun ömürlülük ve kullanım rahatlığı açısından dikkat edilmesi gereken noktalardandır. Bunlara ek olarak sineklik ölçüsünün yanlış alınması sinekliğin kullanımındaki verimi düşürmenin yanı sıra estetik açıdan da sorunlar yaratır. Sineklik sistemleri ölçüsünün işinin ehli bir ekip tarafından alınması bu sorunları ortadan kaldırmadaki ilk basamaktır.

İçe Açılır Sineklik Fiyatları Ne Kadardır? Nasıl Hesaplanır?

İçe açılır sineklik fiyatları kullanılan malzeme, kalite ve yapılacak yerin metrekaresine bağlı olarak değişir. Ayrıca sinekliklerde menteşe ve tül kalitesi de fiyatı etkileyen en önemli unsurlardandır. İki malzemenin de kalitesi iyi olursa dış etkenlerden tam bir koruma sağlayarak ailenizle ve sevdiklerinizle güzel vakitler geçirebilirsiniz.

İçe Açılır Sineklik Nasıl Temizlenir?

İçe açılır sinekliklerinizi temizlerken hem yıkama hem de silme metodunu kullanabilirsiniz. Nemli bir bez ile istediğiniz alana çok baskı uygulamadan rahatça temizliğinizi yapabilirsiniz. Ayrıca ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda sinekliği çıkartarak yıkayabilirsiniz. Ancak bunu yaptıktan sonra sinekliği yerleştirirken tamamen kurumuş olmasına dikkat etmelisiniz.

Ankara İçe Açılır Sineklik Sistemlerinin Güvenilir Adresi Karadeniz Cam Balkon

İçe açılır sineklik kurulumu, bakımı ve onarımı konusunda tüm beklentilerinizi karşılayan Karadeniz Cam Balkon, en kısa sürede sorunsuz bir şekilde projenin tamamlanmasını hedefler. İstenilen her alana en sağlam uygulamayı kısa sürede yaparak, yaptığı tüm çalışmaların garantisini verir. Siz de kaliteli içe açılır sineklik sistemine ihtiyacı duyuyorsanız Karadeniz Cam Balkon ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

İçindekiler

Bizimle İletişime Geçin

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki iletişim yolları ile bize ulaşabilirsiniz.

+90 553 789 3194

Bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi alabilir veya randevu oluşturabilirsiniz.

Sizi Arayalım

Talep formu oluşturun.
Biz sizi arayalım.