Duble Sineklik

Duble sineklik ile yoğun sinek popülasyonu olan bölgelerde evlerinizi sineklerden kolayca koruyabileceğiniz gibi oldukça şık bir görüntü de elde edebilirsiniz. Diğer sineklik türlerinden ayrı olarak birçok farklı renk seçeneği sunan duble sineklik sistemleri kolay ve pratik kullanım özellikleri ile de ön plana çıkar.

kucuk sineklik

Uzun Ömürlü


Kaliteli tüllerin kullanıldığı duble sineklik çeşitleri uzun süreli performans gösterir.

Kolay Açılır Kapanır Sistem


Pencere sineklik sistemleri ve kapı sineklik sistemleri yaz aylarında sürekli olarak klima çalıştırmaya gerek kalmadan doğal şartlarda ferahlamaya katkı sağlar.

Her Tip Kapı ve Pencereye Uygun


Duble sineklikler farklı tiplerdeki kapı ve pencerelere rahatlıkla monte edilebilir.

Duble Sineklik Nedir?

Duble sineklik, sineklerden korunmak için kullanışlı ve estetik şekilde tasarlanmış bir sineklik türüdür. Yatay katlanabilme özelliğine sahip olan duble sinekliklerin kullanımı oldukça rahattır. Bu sinekliklerin öne çıkan bir diğer özelliği ise toz tutmayan yapıları sayesinde kolay temizlenebilir olmasıdır.

Duble Sineklik Çeşitleri Nelerdir?

Duble sineklik çeşitleri farklı renk seçeneklerine göre birbirinden ayırılır. Bu geniş renk skalası evin dizaynına uyum sağlayarak daha estetik bir görünüme elde etmenize yardımcı olur. Duble sineklik çeşitleri; ahşap doğrama, PVC doğrama ve alüminyum doğrama sistemlerine rahatlıkla uygulanabilir. 

Duble sineklik çeşitlerinde kullanılan alüminyum profiller, bir başka ismiyle çerçeveler 25 mm ve 40 mm (gold) genişlik özellikleri ile ikiye ayrılır.

Duble Sineklik Nerelerde Kullanılır?

Duble sineklik modelleri hemen her tip kapı ve pencere için uygundur. Duble sineklik kullanılabilecek alanlar şu şekilde sıralanabilir:

Duble Sineklik Sistemleri Özellikleri Nelerdir?

Duble sineklik sistemi özellikleri arasında öne çıkan en önemli nokta kullanılan tülün kalitesidir. Kaliteli tüller kullanılarak tasarlanan sinekliler oldukça uzun süre sorunsuz performans gösterir. Duble sinekliklerin bir diğer özelliği sahip olduğu tekerlek sistemidir. Duble sinekliklerde tekerlek sistemi kaliteli olduğu sürece ürün uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. 

Kolay açılıp kapanma sistemi ile de öne çıkan duble sineklikler, dayanıklı yapılar sayesinde kullanıcıya çizilme, delinme ve yırtılma gibi sorunlar yaşatmaz. Buna ek olarak temizliği rahatlıkla yapılır. son olarak ahşap, demir ve plastik pencereler gibi tüm pencere çeşitlerine rahatlıkla uygulanabilir.

Duble Sineklik Montajı Nasıl Yapılır?

Duble sineklik sistemleri kurulumu ve montajı oldukça kolay olan ürünlerdir. Duble sineklik kapı ve pencerelere uygulamaları için ilk olarak ölçü alma işlemi gerçekleştirilir. Ölçü almak için ilk olarak pencere ve kapılar açılır. Sabit kısımda kalan contalar arasında sağdan sola ölçüm yapılarak genişlik belirlenir. Contaların arasında yukarıdan aşağıya ölçüm yapılarak da yükseklik belirlenir. 40 mm profil de Gold seçeneği tercih edilecekse 58 x 128 ölçülerinde sineklik yapılır.

Ölçüleri alındıktan sonra pencere ve kapınıza uygun şekilde hazırlanan profiller ve sineklik kumaşı kesilerek birleştirilir. Daha sonra uzman bir ekip tarafından montaj işlemi gerçekleştirilir.

Duble Sineklik Avantajları Nelerdir?

Duble sineklik şıklık ve kolay kullanım sağlar. Bunların yanı sıra duble sineklik avantajları şu şekilde sıralanabilir:

  • Birçok renk seçeneği vardır.
  • Hemen her tip kapı ve pencereye uygulanabilir.
  • Kolay uygulama ve kullanıma sahiptir.
  • Dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Duble Sineklik Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Duble sineklik yaptırırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur yaptırılacak pencere ve kapıların ölçülerinin doğru alınmış olmasıdır. Doğru alınmayan ölçüler yanlış imalata sebep olmanın yanı sıra yeterince verim alınamamasına da sebep olur. Ayrıca kaliteli materyaller kullanılarak üretilmiş ürünlerin tercih edilmesi oldukça önemlidir.

Sineklik sistemleri yaptırırken dikkat edilecek bir diğer önemli nokta ise alanında uzman bir ekipten hizmet almaktır. Aksi taktirde hem hayalinizdeki sisteme sahip olamaz hem sürekli çıkan sorunlar ile uğraşmak zorunda kalırsınız.

Duble Sineklik Fiyatları Ne Kadardır?

Duble sineklik fiyatları, imalat aşamasında kullanılan malzemeye, uygulama yapılacak olan kapı ve pencerelerin ebatlarına göre değişiklik gösterir. Eğer sinekliğin takılacağı cam veya kapılar standart boyutların dışında ise özel tasarım ürünlere ihtiyaç duyulacağından maliyet artar.

Duble Sineklik Nasıl Temizlenir?

Duble sineklik temizlik işlemini bir bez yardımı ile silerek kolayca yapabilirsiniz. Duble sinekliği diğer ürünlerden ayıran en önemli özelliği oldukça basit bir temizliğinin olmasıdır. Ayrıca dayanıklı bir yapıya sahip olması da temizlik noktasında kullanıcılarına avantaj sağlar.

Uzun Süre Sorun Çıkarmayan Duble Sineklik Sistemleri için Karadeniz Cam Balkon'u Tercih Edin

Karadeniz Cam Balkon, Ankara duble sineklik sistemleri yapan firmalar arasında sunduğu kaliteli hizmet ile ön plana çıkan bir firmadır. Ayrıca ürünlerinde dayanıklı malzemeler tercih eden firma, müşterilerine uzun süre sorun çıkarmadan performans gösteren sistemler kurar. Yüksek müşteri memnuniyeti ve kaliteli işçilik için siz de güvenle Karadeniz Cam Balkon’u tercih edebilirsiniz.

İçindekiler

Bizimle İletişime Geçin

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki iletişim yolları ile bize ulaşabilirsiniz.

+90 553 789 3194

Bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi alabilir veya randevu oluşturabilirsiniz.

Sizi Arayalım

Talep formu oluşturun.
Biz sizi arayalım.