Korkuluk Tamiri

Korkuluk tamiri, sahip olduğunuz korkuluklardan uzun süre verim almanıza ve yaşadığınız sorunların çözülerek korkuluğunuzun ilk günkü güzel haline tekrar geri gelmesine yardımcı olur. Korkuluk sistemlerinde kurulumundan sonra kullanıma bağlı olarak aşınma, renk solması, deforme olma vb. sorunlar ile karşılaşılabilir. Sorunların başından engellenmesi ve uzun süre dayanıklı yapısını koruması için korkulukların belli periyodik aralıklarla bakım ve tamir işleminin gerçekleştirilmesi gerekir.

korkuluk sistemi

Kaliteli Malzeme


Korkuluk tamiri sırasında kaliteli malzeme ve yedek parça kullanılır.

Tecrübeli Personel


13 yıldır hizmet veren ve sayısız projeye imza atan deneyimli bir ekip tarafından tamir işlemleri yapılır.

Uygun Fiyatlı Hizmet


Karadeniz Cam Balkon tamir işlemlerinizi için uygun fiyat seçenekleri sunar.

Korkuluk Tamiri Hizmeti Nedir?

Korkuluk tamir hizmeti, korkuluklarınızda oluşan tahribat, eğilme, bükülme, ezilme, kırıklar gibi birçok sorunun çözüme ulaşması için verilen hizmettir. Tamir hizmetinden sonra korkuluklarınız ilk günkü haline gelir ve korkuluklarınızdaki bütün problemler ortadan kalkar.

Korkuluk Tamiri Kapsamında Yapılan İşlemler Nelerdir?

Korkuluk tamiri yapılması aslında belli adımların aksatılmadan gerçekleştirilmesidir. Korkuluk modellerinin doğru bakım ve tamirinin yapılması için ilk olarak keşif personeli korkulukları inceler ve tespit edilen sorunlar ile ilgili bir rapor hazırlar. Rapor doğrultusunda alanında uzman tamir ekibi gerekli teçhizat ile korkulukların tamirine başlar. Ezilmeler düzeltilir, vida montajları yenilenir, kırıklar kaynak ile sabitlenir veya yenisiyle değiştirilir. İşlemlerin sonunda gerekli bakım ve kontroller yapılır.

Korkuluk tamiri gerekli tüm işlemlerin tamamlanması ve kontrolünün ardından son bulur. İlk günkü sağlam yapısı ve şık tasarımına bürünen korkuluklar sahibine teslim edilir. Korkuluk tamiri esnasında kalitesiz malzeme kullanılması, sisteminin sağlamlığına zarar vererek kullanım ömrünü kısaltır. Personelin yetersiz olması sonucunda da tamir doğru şekilde yapılmaz. Bu durumda ya eski sorunlar tekrarlanır ya da yeni sorunlar ortaya çıkar.

En Çok Karşılaşılan Korkuluk Sorunları Nelerdir?

En çok karşılaşılan korkuluk sorunları zamanla oluşan tahribatlardır. Dış etkenlere maruz kalan korkuluklarda zamanla eğilme, bükülme ve güçsüzleşme sorunları görülür. Bu problemleri tamir hizmeti ile ortadan kaldırabilmek mümkündür. 

Korkuluk Tamiri Hizmeti Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Korkuluk tamiri yaptırmak için belli kriterleri sağlamış olan firmalar arasından seçim yapılmalıdır. Bu bağlamda dikkat edilmesi gerekenler şu şekilde sıralanabilir;

  • Kullanılan her malzemenin ulusal ve uluslararası kalite standartlarına uygun olması.
  • Çalışan personellerinin alanında uzmanlaşmış olması.
  • Tamir için kullanılacak ürünlerin teknik özelliklerinin açıklanması.
  • Firmanın yapılacak olan her türlü işlem ve kullanılan malzemeye güvence veriyor olması.
  • Daha önce yapmış oldukları tamir işlemleri sonucunda müşteriler tarafından olumlu referanslar almış olması.

Korkuluk Tamiri Fiyatı Ne Kadardır?

Korkuluk tamiri fiyatı, kullanılacak malzemelere ve işçiliğe göre değişir. Korkuluklarınızdaki sorun tespit edilip uygun ve kaliteli malzemeler ile tamiri yapılarak sizlere teslim edilir. Kalite ve tecrübenin üst düzeyde olduğu firmamız, korkuluların tamiri konusunda hem malzeme hem de işçilik garantisini sunar. Kısa süre içerisinde profesyonel ekip ile gerçekleştirilen tamir işlemi yanında bakım işlemi de yapılır. 

Korkuluk tamiri konusunda her zaman ilk sırada yer almanın vermiş olduğu sorumluluk ile firmamız her geçen gün kendisini ve kullandığı teknolojiyi geliştirir. Şık tasarım ve sağlamlığın ilk adresi olan firmamızda, tamir işlemleri gerekli dikkat ve titizlik içerisinde yerine getirilir. Müşteri memnuniyetini ilk sırada tutan firmamız, yapacağı işlemler sonrasında tüm sorumluluğu üzerine alır. Böylece ortaya çıkabilecek her türden ilave maliyet yükünün sorumluluğunu kabul eder. Piyasa koşullarına göre en kaliteli hizmeti en uygun fiyat seçenekleri ile sunmakta olan firmamız, koruluklardan aldığınız verimi maksimum seviyeye çıkararak kısa ve uzun dönemde maliyetlerinizin önemli ölçüde düşmesine katkı sağlar.

İçindekiler

Bizimle İletişime Geçin

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki iletişim yolları ile bize ulaşabilirsiniz.

+90 553 789 3194

Bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi alabilir veya randevu oluşturabilirsiniz.

Sizi Arayalım

Talep formu oluşturun.
Biz sizi arayalım.