Hakkımızda

Anasayfa > Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Karadeniz Cam Balkon

Şirketimiz İstanbul’da sektörde uzun yıllar üst düzey yöneticilik yapmış deneyimli kadrolarca kurulmuştur. Sektörde eksiklikleri görüp sektöre yeni bir yön vermek için kurumsal bir yapı oluşturmayı hedeflemektedir. Firmamızın bütün önceliği kaliteli, uygun maliyetli ve zamanında doğru işler başarıp mutlu müşteriler yaratmaktır. 

 Şirketimiz geniş bir ürün yelpazesi ile çok sayıda sistem üreten ve tedarik eden lider firmalardan biridir. Vermiş olduğumuz hizmetlerde, maliyetleri sizlere faydası yönünde optimize ederek uygun fiyatlı çözümler üretiyoruz.

Çalışkan ve özverili profesyonellerden oluşan bir ekip tarafından desteklendiğimizden, ülkenin her tarafına yayılmış müşterilere birinci sınıf ürünler sunabiliyoruz.

Uzmanlarımız, ürünleri piyasanın en iyi ve güvenilir markalarından temin edilen mükemmel kalitede malzemeler kullanarak üretmektedir.Sunmuş olduğumuz hizmetlerimizi yetenekli ve tecrübeli çalışanlarımız ve güçlü kurumsal yapımız ile farklılaştırıyoruz. Doğru çözümü bulmak için önce sizi eksiksiz dinliyoruz. Ne istediğinizi anlıyoruz. Uygun çözümler ve sistemler öneriyoruz. Tüm müşterilerimizin taleplerine yönelik çözüm odaklı çalışmalarımız ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Sanayide sorunsuz üretim yapabilmek için imalatta kullanılan teknolojiler zamanında güncellenmektedir.