Eşiksiz Sürme Cam Balkon

Eşiksiz sürme cam balkon, dış mekanlarınıza farklı ve hoş bir hava katan, eşiği olmayan sürgülü cam sistemi ile dışarıdan gelen soğuk ve sıcak hava akımlarına karşı koruma sağlayan bir sistemdir.

surmeli cam

Uzun ömürlüdür


Sineklik çeşitleri doğru tercih yapıldığı sürece uzun vadede kullanılır.

Enerji tasarrufu sağlar


Pencere sineklik sistemleri ve kapı sineklik sistemleri yaz aylarında sürekli olarak klima çalıştırmaya gerek kalmadan doğal şartlarda ferahlamaya katkı sağlar.

Çevresel döküntüleri engeller


Dışarıdan gelebilecek toz, sinek veya böceklerin içeriye girmemesini sağlar.

Eşiksiz Sürme Cam Balkon Nedir?

Eşiksiz sürme cam balkon, eşiği yok denecek kadar az olan sürgülü cam sistemlerdir. Uygulandığı mekâna yalıtım ayrıcalığı sunan bu uygulamalar 21,5 mm cam boşluğuna sahiptir. Sistemin alt kısımda üst kısmında yaylı ve ayarlanabilen tekerler bulunur. Kanatların yerinden çıkmasını engelleyen ve aynı zamanda sürtünmeyi engelleyen bu tekerler, kaliteli malzemeden üretildiğinden uzun yıllar sorunsuz bir şekilde hareket eder.

Eşiksiz Sürme Cam Balkon Nerelerde Kullanılır?

Eşiksiz sürme sistemi genellikle; 

  • Kafe
  • Pastane
  • Restoran

gibi dış mekanlarında misafir ağırlayan işletmelerde sıklıkla tercih edilir. 

Eşiksiz Sürme Cam Balkon Özellikleri Nelerdir?

Eşiksiz sistemin en önemli çerçeveli görüntüyü ortadan kaldırmasıdır. Ayrıca şık ve gizli kilit özelliği ile tam güvenlik sağlar. Uzun ömürlü kullanım özelliğine sahip metal aksesuarlarla desteklenen sistem, sorunsuz çalışır. 

Eşiksiz sürme cam balkon yüksekliği 2900 mm’den başlar. Maksimum kanat genişliği ise genellikle 1100 mm’dir. Cam kalınlığı 21 metreye kadar çıkabilir. Sistemde kullanılan camlar kayar şekilde hareket eder. 

Eşiksiz sürme cam balkon profil renkleri oldukça fazla seçenek sunar. Poliamit kanatların kapak renkleri de siyah ve gri ve siyah olmak üzere 2 seçeneği mevcuttur. Sistem kanatları alüminyuma özel contalar ile geçme olarak uygulanır. Silikon malzeme kullanılarak yapıştırılır. Bunun dışında diğer özellikleri şu şekildedir:

Eşiksiz Sürme Cam Balkon Avantajları Nelerdir?

Eşiksiz sürme sistemin birçok avantajları;

  • Kötü hava şartları, toz, gürültü gibi dış etkenlerden korunmanızı sağlar.
  • Engelsiz geçiş gerektiren alanlar için uygundur.
  • Kayar kanatları ile kullanımı çok kolaydır.
  • Kapı açılım alanı gerektirmediğinden, geçişlerde yer avantajı sağlar.
  • Ekstra mekânlar yaratmanızı sağlar, kullanım alanlarınızı genişletir.
  • Kullanımı kayar kanatlar sayesinde oldukça kolaydır.
  • Uygulama yapılan mekânın yalıtımını arttırarak ısınma giderlerinin minimum seviyeye düşürür.

Eşiksiz Sürme Cam Balkon Fiyatları Ne Kadardır?

Eşiksiz sürme sisteminde fiyatlar güncel kur ve ithalat olup olmamasına göre fiyatlandırılır. Aynı zamanda cam balkon tasarımlarında kullanılan malzemenin kalitesi de fiyatı etkiler. Camın boyutu, uygulanılacak alan, kullanılan malzemenin sınıfı, fiyatlara doğrudan etki eden etkenlerdir.

Eşiksiz Sürme Cam Balkon Bakımı ve Temizliği Nasıl Yapılır?

Cam balkon bakımı ve temizliğinde her zaman kullanmaya alışkın olduğunuz temizlik ürünleri ve temizlik malzemeleri ile gönül rahatlığıyla temizliğinizi yapabilirsiniz.

Neden Karadeniz Cam Balkon?

Cam balkon sistemi yuvayı dış etkenlerden koruyan bir bariyer görevi görür. Bu sizin sıcak yaz günlerinde balkonunuzu ferahlamak için kullanmanıza olanak sağlar. Hem yaz hem kış aylarında uzun kullanım ömrü sunan eşiksiz sürme cam balkon sistemlerine Karadeniz Cam Balkon ile sahip olabilirsiniz. 

Bütün bunların yanında kullanılan kaliteli malzemeler ve alanının yetkin ustaları iyi işçiliği ile verimliliği arttırma garantisi verir. Kullanıma başlandıktan sonra oluşabilecek sorunlar ve bu sorunlar için teknik destek aşamasında da Karadeniz Cam Balkon’dan destek alabilirsiniz. 

Eşiksiz sürme cam balkon ihtiyaçlarınız için hemen Karadeniz Cam Balkon ile iletişime geçin ekibimiz keşif için ziyaretinize gelsin.

İçindekiler

Bizimle İletişime Geçin

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki iletişim yolları ile bize ulaşabilirsiniz.

+90 553 789 3194

Bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi alabilir veya randevu oluşturabilirsiniz.

Sizi Arayalım

Talep formu oluşturun.
Biz sizi arayalım.